مجید شهدادیان

درباره فروشگاه ما

کالا صنعتی معدنی قائم فعالیت خود را از سال 1385 با مدیریت آقای مجید شهدادیان در حوزه تامین و فروش تجهیزات رنگ و سندبلاست در سایت صنعتی چمگردان زرین شهر اصفهان آغاز نمود. سپس با گسترش فعالیت ها و همکاری با شرکت ها و صنایع کوچک و بزرگ در سراسر کشور، شعبه دیگر خود را در مرکز صنعتی شهر اصفهان؛ خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) افتتاح نمود.

به لطف خدا در سال های اخیر توانسته ایم تجهیزات و لوازم مورد نیاز بسیاری از شرکت ها، کارخانجات، صنایع بزرگ و پتروشیمی ها را تامین نموده و همکاری های خوبی از این جهت با پیمانکاران بزرگ کشور داشته ایم.

هم اکنون قائم صنعت مفتخر است که با تکیه بر تجربه و سابقه درخشان خود در تامین و فروش محصولات صنعتی و معدنی، می تواند در زمینه رنگ و سندبلاست و ابزارآلات بادی به طور تخصصی مشاوره های کارشناسی لازم در این حوزه را در اختیار تمام فعالان صنعت و معدن قرار دهد.

کالای صنعتی معدنی قائم با بهرمندی از تکنسین های مجموعه خود، هم اکنون علاوه بر تامین و فروش، به تعمیرات تخصصی تجهیزات رنگ و سندبلاست و ابزارآلات بادی می پردازد.

باعث افتخار ماست که در راستای نوسازی، بهبود و پیشرفت کار صنایع کوچک و بزرگ کشور، بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راه اعتلای تولید کشور برداریم.

مشاوره تخصصی خرید کالا

ارائه محصولات باکیفیت

بهترین قیمت در بازار

1385
سال تاسیس
2000
مشتریان
160
شرکت ها و پیمانکارانی که با ما کار می کنند
2
فروشگاه ها
4
کارمندان
350
تنوع کالا
WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER